single
[2]
124514

Neymarjev veliki namig: V Parizu se počutim bolje kot v prejšnjih letih

Avtor: Blaž Magdič
28. 4. 2021, 10.09

Zvezdniki PSG-ja imajo v francoski Ligue 1 v boju za naslov precej več težav kot so bržčas pričakovali na začetku sezone. Le štiri tekme pred koncem zasedajo drugo mesto in imajo točko manj od vodilnega Lilla. Vnovič pa so zelo blizu velikemu uspehu na evropski sceni.

Parižane zvečer na Parku princev čaka prva polfinalna tekma elitne lige prvakov proti Manchester Cityju. Po mnenju mnogih ljubiteljev žogobrca bo to spopad ta hip dveh najboljših ekip na svetu, zato je razplet tako rekoč nemogoče napovedati.

Francoski velikan drugič zapored napada finale, kjer je v lanski sezoni položil orožje proti Bayernu. Pred sredino tekmo je sedmo silo nagovoril superzvezdnik Neymar, ki bo zagotovo postavljen v soj luči. Brazilec se tudi na novinarski konferenci ni mogel izogniti vprašanju o svoji prihodnosti.

“Moja pogodba? Glejte, povedal bom še enkrat. Pri PSG-ju sem srečen, lahko rečem, da celo veliko bolj kot v prejšnjih sezonah. Še vedno imam čas in odločil se bom tako, da bo najbolje za vse udeležene,” je razkril 29-letnik, ki ga aktualna pogodba s Parižani veže do junija 2022.

Je Brazilec s to izjavo že nakazal, da bo prišlo do podaljšanja sodelovanja in se lahko ostale evropske institucije obrišejo pod nosom?

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Studio ŠTV: Olimpija blizu naslova, troboj za 2. mesto bo še zelo vroč! (VIDEO)...Več

2

Naslednik Jana Oblaka? Vidovšek Celju spet “ukradel” zmago (VIDEO)...Več

3

Riera zbodel svoj nekdanji klub: “Olimpija je točko proti nam slavila kot naslov prvaka!” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več

2

“Pancar bi lahko pri KTM-u nadomestil Herlingsa!” (VIDEO)...Več

3

Pirati varno do zaklada...Več