05:00-07:00
Celje - Olimpija,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Andrej Razdrh07:00-09:00
Hamburger SV - St. Pauli,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja09:00-09:30
36. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič09:30-11:00
Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab11:00-12:55
Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja12:55-15:00
Hansa Rostock - Karlsruher,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja15:00-15:25
Val D ́Argenton, vrhunci,
Avtomobilizem - FIA Karting European ChampionshipKomentator: Luka Potočnik15:25-17:30
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja17:30-18:00
32. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl18:00-18:30
18. oddaja,
Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Marko Premrl18:30-19:30
Spa-Francorchamps, vrhunci,
Avtomobilizem - Hankook 24H Series 2024Komentator: Gregor Žvab19:30-20:15
Studio pred Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Žiga Ikič20:15-22:15
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič22:15-22:30
Studio po Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Žiga Ikič22:30-00:30
Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek00:30-01:00
Boj za obstanek, drugi del,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja01:00-03:00
Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - BundesligaKomentator: Klemen Verlič03:00-05:00
Köln - Freiburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik05:00-07:00
Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja07:00-09:00
Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek09:00-11:00
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja11:00-12:00
Spa-Francorchamps, vrhunci,
Avtomobilizem - Hankook 24H Series 2024Komentator: Gregor Žvab12:00-14:00
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič14:00-15:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt15:00-16:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt16:00-17:00
Studio,
3, 4, Šport!Komentator: Rok Grilec17:00-18:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt18:00-19:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt19:00-19:25
32. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl19:25-21:30
Heidenheim - Mainz,
Nogomet - BundesligaKomentator: Žiga Ikič21:30-23:30
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja23:30-01:30
PSV - Sparta Rotterdam,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Cotič01:30-03:00
Granollers - La Rioja,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik03:00-05:00
Feyenoord - Zwolle,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič05:00-07:00
Heidenheim - Mainz,
Nogomet - BundesligaKomentator: Žiga Ikič07:00-09:00
Volendam - Ajax,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Cotič09:00-09:30
32. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl09:30-11:00
Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab11:00-13:00
Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek13:00-14:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt14:00-15:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt15:00-17:00
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja17:00-19:00
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja19:00-21:00
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič21:00-22:00
Vrhunci 32. kola,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik22:00-23:00
Vrhunci 32. kola,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Potočnik23:00-01:00
Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja01:00-03:00
Köln - Freiburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik03:00-05:00
Union Berlin - Bochum,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek05:00-07:00
Heidenheim - Mainz,
Nogomet - BundesligaKomentator: Žiga Ikič07:00-08:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt08:00-09:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt09:00-11:00
Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek11:00-13:00
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja13:00-15:00
Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja15:00-16:30
Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab16:30-18:25
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič18:25-20:25
Osnabrück - Schalke,
Nogomet - 2. Bundesliga20:25-22:30
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab22:30-22:45
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl22:45-00:30
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja00:30-01:00
Val D ́Argenton, vrhunci,
Avtomobilizem - FIA Karting European ChampionshipKomentator: Luka Potočnik01:00-03:00
Union Berlin - Bochum,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek03:00-05:00
Köln - Freiburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik05:00-07:00
Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - BundesligaKomentator: Klemen Verlič07:00-09:00
Union Berlin - Bochum,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek09:00-10:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt10:00-11:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt11:00-13:00
Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek13:00-15:00
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja15:00-15:30
1. oddaja,
Gorski teki - Golden Trail SeriesKomentator: Gregor Žvab15:30-17:00
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab17:00-19:00
Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja19:00-19:30
26. oddaja,
Nogomet - Ženski nogometni magazinKomentator: Marko Premrl19:30-20:00
33. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl20:00-20:25
5. oddaja,
Motokros - MXGP MagazinKomentator: Gregor Žvab20:25-22:30
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič22:30-00:30
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič00:30-01:00
18. oddaja,
Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Marko Premrl01:00-03:00
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja03:00-05:00
Heidenheim - Mainz,
Nogomet - BundesligaKomentator: Žiga Ikič05:00-07:00
Union Berlin - Bochum,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek07:00-09:00
Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - BundesligaKomentator: Klemen Verlič09:00-11:00
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja11:00-12:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt12:00-13:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt13:00-15:00
Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek15:00-17:00
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja17:00-17:30
5. oddaja,
Motokros - MXGP MagazinKomentator: Gregor Žvab17:30-19:00
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab19:00-21:00
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič21:00-21:30
29. oddaja,
Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl21:30-23:00
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič23:00-01:00
Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja01:00-03:00
Heidenheim - Mainz,
Nogomet - BundesligaKomentator: Žiga Ikič03:00-05:00
Köln - Freiburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik05:00-07:00
Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek07:00-09:00
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja09:00-11:00
Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja11:00-13:00
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja13:00-13:30
Boj za obstanek, drugi del,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja13:30-15:00
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič15:00-17:00
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič17:00-17:30
Magazin, 4. oddaja,
Avtomobilizem - Extreme EKomentator: Gregor Žvab17:30-18:00
37. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič18:00-18:15
5. oddaja,
Avtomoto šport - Idealna linija18:15-18:25
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl18:25-20:25
Paderborn - Hamburger SV,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Uroš Puš20:25-22:30
Augsburg - Stuttgart,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja22:30-00:00
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab00:00-01:00
Vrhunci 32. kola,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik01:00-02:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt02:00-03:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt03:00-05:00
Magdeburg - Greuther Fürth,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Rene Vidmar05:00-07:00
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič07:00-08:00
Spa-Francorchamps, vrhunci,
Avtomobilizem - Hankook 24H Series 2024Komentator: Gregor Žvab08:00-09:30
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič09:30-11:00
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab11:00-12:55
Augsburg - Stuttgart,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja12:55-15:00
Hertha - Kaiserslautern,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek15:00-15:25
Boj za obstanek, tretji del,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja15:25-17:30
Leipzig - Werder Bremen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek17:30-18:30
Vrhunci,
Kolesarstvo - Tour of TurkeyKomentator: Luka Potočnik18:30-19:00
19. oddaja,
Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Marko Premrl19:00-19:30
34. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl19:30-20:15
Studio pred Maribor - Olimpija,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Žiga Ikič20:15-22:15
Maribor - Olimpija,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič22:15-22:30
Studio po Maribor - Olimpija,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Žiga Ikič22:30-00:30
Mainz - Borussia Dortmund,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja00:30-01:00
Magazin, 4. oddaja,
Avtomobilizem - Extreme EKomentator: Gregor Žvab01:00-03:00
Freiburg - Heidenheim,
Nogomet - BundesligaKomentator: Rene Vidmar03:00-05:00
Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Uroš Puš05:00-07:00
Augsburg - Stuttgart,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja07:00-09:00
Mainz - Borussia Dortmund,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja09:00-11:00
Leipzig - Werder Bremen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek11:00-13:00
Maribor - Olimpija,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič13:00-14:00
VN Galicije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt14:00-15:00
VN Galicije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt15:00-16:00
Studio,
3, 4, Šport!Komentator: Rok Grilec16:00-17:00
VN Galicije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt17:00-18:00
VN Galicije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt18:00-19:00
Vrhunci,
Kolesarstvo - Tour of TurkeyKomentator: Luka Potočnik19:00-19:25
Boj za obstanek, tretji del,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja19:25-21:30
Bochum - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja21:30-23:30
Bayern München - Wolfsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja23:30-01:30
Darmstadt - Hoffenheim,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek01:30-03:30
Ajax - Almere City,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš03:30-05:00
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič05:00-07:00
Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Uroš Puš07:00-07:30
34. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl07:30-09:00
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab09:00-11:00
Darmstadt - Hoffenheim,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek11:00-13:00
Mainz - Borussia Dortmund,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja13:00-14:00
VN Galicije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt14:00-15:00
VN Galicije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt15:00-17:00
Leipzig - Werder Bremen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek17:00-19:00
Bochum - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja19:00-21:00
Maribor - Olimpija,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič21:00-22:00
Vrhunci 33. kola,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Cotič22:00-23:00
Vrhunci 33. kola,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Cotič23:00-01:00
Bayern München - Wolfsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja
05:00-06:45
Nijmegen - AZ Alkmaar,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Cotič06:45-07:15
36. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič07:15-08:45
Četrtfinale: Ilirija - GGD Šenčur, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič08:45-10:45
Fortuna Düsseldorf - Nürnberg,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Klemen Verlič10:45-12:45
Hamburger SV - St. Pauli,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja12:45-13:00
4. oddaja,
Avtomoto šport - Idealna linija13:00-15:00
Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja15:00-15:25
Najboljše v aprilu,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Cotič15:25-17:30
Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - BundesligaKomentator: Klemen Verlič17:30-19:30
Hansa Rostock - Karlsruher,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja19:30-21:15
Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek21:15-23:15
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja23:15-01:00
Köln - Freiburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik01:00-03:00
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič03:00-05:00
Kaiserslautern - Magdeburg,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Luka Potočnik05:00-06:45
Hamburger SV - St. Pauli,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja06:45-08:45
Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek08:45-10:15
Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab10:15-12:10
Hansa Rostock - Karlsruher,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja12:10-14:15
PSV - Sparta Rotterdam,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Cotič14:15-14:25
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl14:25-16:30
Volendam - Ajax,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Cotič16:30-16:40
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl16:40-18:45
AZ Alkmaar - Twente,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Potočnik18:45-19:00
4. oddaja,
Avtomoto šport - Idealna linija19:00-19:55
Spa-Francorchamps, vrhunci,
Avtomobilizem - Hankook 24H Series 2024Komentator: Gregor Žvab19:55-21:45
Granollers - La Rioja,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik21:45-23:45
Heidenheim - Mainz,
Nogomet - BundesligaKomentator: Žiga Ikič23:45-01:30
Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek01:30-03:00
Četrtfinale: Ilirija - GGD Šenčur, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič03:00-04:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt04:00-05:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt05:00-06:45
Feyenoord - Zwolle,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič06:45-08:15
Huesca - Bidasoa Irun,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik08:15-08:45
32. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl08:45-09:15
1. oddaja,
Gorski teki - Golden Trail SeriesKomentator: Gregor Žvab09:15-10:45
Četrtfinale: Ilirija - GGD Šenčur, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič10:45-12:30
Kaiserslautern - Magdeburg,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Luka Potočnik12:30-14:30
Volendam - Ajax,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Cotič14:30-16:00
Granollers - La Rioja,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik16:00-18:00
Hamburger SV - St. Pauli,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja18:00-19:30
Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab19:30-20:30
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt20:30-21:30
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt21:30-23:15
PSV - Sparta Rotterdam,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Cotič23:15-01:15
Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek01:15-03:00
AZ Alkmaar - Twente,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Potočnik03:00-04:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt04:00-05:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt05:00-06:45
Feyenoord - Zwolle,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič06:45-08:45
Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek08:45-09:15
32. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl09:15-10:45
Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab10:45-12:30
PSV - Sparta Rotterdam,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Cotič12:30-14:30
Hamburger SV - St. Pauli,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja14:30-16:00
Huesca - Bidasoa Irun,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik16:00-17:30
Granollers - La Rioja,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik17:30-18:30
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt18:30-19:30
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt19:30-20:30
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt20:30-21:30
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt21:30-23:15
Osnabrück - Schalke,
Nogomet - 2. Bundesliga23:15-00:15
Spa-Francorchamps, vrhunci,
Avtomobilizem - Hankook 24H Series 2024Komentator: Gregor Žvab00:15-01:45
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab01:45-02:45
Vrhunci 32. kola,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Potočnik02:45-03:00
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl03:00-05:00
Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek05:00-06:45
Kaiserslautern - Magdeburg,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Luka Potočnik06:45-07:45
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt07:45-08:45
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt08:45-09:15
32. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl09:15-10:45
Granollers - La Rioja,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik10:45-12:30
Osnabrück - Schalke,
Nogomet - 2. Bundesliga12:30-14:30
Fortuna Düsseldorf - Nürnberg,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Klemen Verlič14:30-16:00
Huesca - Bidasoa Irun,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik16:00-17:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt17:00-18:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt18:00-19:30
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab19:30-21:30
PSV - Sparta Rotterdam,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Cotič21:30-23:15
Hamburger SV - St. Pauli,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja23:15-00:45
Piotrcovia - Kobierzyce,
Rokomet - Poljska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman00:45-02:15
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič02:15-02:30
4. oddaja,
Avtomoto šport - Idealna linija02:30-03:00
5. oddaja,
Motokros - MXGP MagazinKomentator: Gregor Žvab03:00-05:00
AZ Alkmaar - Twente,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Potočnik05:00-06:45
Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek06:45-08:45
Feyenoord - Zwolle,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič08:45-09:15
33. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl09:15-10:45
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab10:45-12:30
Hansa Rostock - Karlsruher,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja12:30-14:30
Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek14:30-16:00
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič16:00-17:00
Spa-Francorchamps, vrhunci,
Avtomobilizem - Hankook 24H Series 2024Komentator: Gregor Žvab17:00-18:00
Vrhunci 32. kola,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Potočnik18:00-19:30
Granollers - La Rioja,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik19:30-20:30
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt20:30-21:30
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt21:30-22:30
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt22:30-23:30
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt23:30-01:15
Fortuna Düsseldorf - Nürnberg,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Klemen Verlič01:15-03:00
AZ Alkmaar - Twente,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Potočnik03:00-05:00
Kaiserslautern - Magdeburg,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Luka Potočnik05:00-06:45
Osnabrück - Schalke,
Nogomet - 2. Bundesliga06:45-08:45
PSV - Sparta Rotterdam,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Cotič08:45-09:15
5. oddaja,
Motokros - MXGP MagazinKomentator: Gregor Žvab09:15-10:45
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič10:45-12:30
Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek12:30-13:30
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt13:30-14:30
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt14:30-16:00
Piotrcovia - Kobierzyce,
Rokomet - Poljska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman16:00-18:00
Hamburger SV - St. Pauli,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja18:00-19:00
Vrhunci 32. kola,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Potočnik19:00-20:30
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab20:30-22:30
Paderborn - Hamburger SV,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Uroš Puš22:30-00:30
Magdeburg - Greuther Fürth,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Rene Vidmar00:30-01:00
37. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič01:00-02:45
Augsburg - Stuttgart,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja02:45-03:00
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl03:00-04:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt04:00-05:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt05:00-06:45
Feyenoord - Zwolle,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič06:45-08:45
Magdeburg - Greuther Fürth,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Rene Vidmar08:45-09:15
37. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič09:15-11:00
Paderborn - Hamburger SV,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Uroš Puš11:00-11:15
5. oddaja,
Avtomoto šport - Idealna linija11:15-12:55
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič12:55-15:00
Nürnberg - Elversberg,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Rene Vidmar15:00-15:25
Magazin, 4. oddaja,
Avtomobilizem - Extreme EKomentator: Gregor Žvab15:25-17:30
Freiburg - Heidenheim,
Nogomet - BundesligaKomentator: Rene Vidmar17:30-19:30
Hertha - Kaiserslautern,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek19:30-20:30
Vrhunci,
Kolesarstvo - Tour of TurkeyKomentator: Luka Potočnik20:30-22:30
Leipzig - Werder Bremen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek22:30-00:15
Holstein Kiel - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja00:15-00:45
29. oddaja,
Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl00:45-02:30
Maribor - Olimpija,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič02:30-03:00
26. oddaja,
Nogomet - Ženski nogometni magazinKomentator: Marko Premrl03:00-05:00
Mainz - Borussia Dortmund,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja05:00-06:45
Nürnberg - Elversberg,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Rene Vidmar06:45-08:45
Schalke - Hansa Rostock,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Uroš Puš08:45-09:45
Spa-Francorchamps, vrhunci,
Avtomobilizem - Hankook 24H Series 2024Komentator: Gregor Žvab09:45-11:45
Hertha - Kaiserslautern,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek11:45-13:30
Holstein Kiel - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja13:30-14:25
Vrhunci,
Kolesarstvo - Tour of TurkeyKomentator: Luka Potočnik14:25-16:30
Ajax - Almere City,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš16:30-18:00
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič18:00-19:30
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab19:30-21:30
St. Pauli - Osnabrück,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Luka Cotič21:30-22:30
VN Galicije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt22:30-23:30
VN Galicije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt23:30-00:30
VN Galicije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt00:30-01:30
VN Galicije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt01:30-03:15
Bochum - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja03:15-05:00
Bayern München - Wolfsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja05:00-06:45
Magdeburg - Greuther Fürth,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Rene Vidmar06:45-08:45
Nürnberg - Elversberg,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Rene Vidmar08:45-09:15
19. oddaja,
Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Marko Premrl09:15-10:45
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab10:45-12:30
Paderborn - Hamburger SV,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Uroš Puš12:30-14:30
Ajax - Almere City,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš14:30-15:30
Vrhunci,
Kolesarstvo - Tour of TurkeyKomentator: Luka Potočnik15:30-16:00
Boj za obstanek, tretji del,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja16:00-18:00
Holstein Kiel - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja18:00-19:30
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič19:30-20:30
VN Galicije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt20:30-21:30
VN Galicije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt21:30-22:30
VN Galicije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt22:30-23:30
VN Galicije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt23:30-01:15
St. Pauli - Osnabrück,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Luka Cotič
05:00-05:30
Najboljše v aprilu,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Cotič05:30-07:00
Četrtfinale: Ilirija - GGD Šenčur, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič07:00-09:00
Celje - Olimpija,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Andrej Razdrh09:00-11:00
Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja11:00-11:15
4. oddaja,
Avtomoto šport - Idealna linija11:15-12:55
Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab12:55-15:00
Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek15:00-15:25
36. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič15:25-17:30
Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek17:30-18:00
1. oddaja,
Gorski teki - Golden Trail SeriesKomentator: Gregor Žvab18:00-18:25
Boj za obstanek, drugi del,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja18:25-20:25
Köln - Freiburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik20:25-22:30
Kaiserslautern - Magdeburg,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Luka Potočnik22:30-00:30
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič00:30-02:30
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja02:30-03:00
32. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl03:00-05:00
Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - BundesligaKomentator: Klemen Verlič05:00-07:00
Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek07:00-09:00
Köln - Freiburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik09:00-11:00
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič11:00-11:30
36. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič11:30-13:25
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja13:25-15:25
Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek15:25-17:25
Union Berlin - Bochum,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek17:25-19:30
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja19:30-19:55
Boj za obstanek, drugi del,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja19:55-22:00
Feyenoord - Zwolle,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič22:00-23:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt23:00-00:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt00:00-02:00
Heidenheim - Mainz,
Nogomet - BundesligaKomentator: Žiga Ikič02:00-02:30
32. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl02:30-03:00
Val D ́Argenton, vrhunci,
Avtomobilizem - FIA Karting European ChampionshipKomentator: Luka Potočnik03:00-05:00
AZ Alkmaar - Twente,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Potočnik05:00-07:00
Union Berlin - Bochum,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek07:00-08:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt08:00-09:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt09:00-11:00
Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek11:00-11:30
32. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl11:30-13:00
Četrtfinale: Ilirija - GGD Šenčur, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič13:00-15:00
Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja15:00-17:00
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja17:00-18:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt18:00-19:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt19:00-21:00
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja21:00-23:00
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič23:00-00:00
Vrhunci 32. kola,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik00:00-01:00
Vrhunci 32. kola,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Potočnik01:00-03:00
Heidenheim - Mainz,
Nogomet - BundesligaKomentator: Žiga Ikič03:00-05:00
Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - BundesligaKomentator: Klemen Verlič05:00-07:00
Köln - Freiburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik07:00-09:00
AZ Alkmaar - Twente,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Potočnik09:00-11:00
Union Berlin - Bochum,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek11:00-12:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt12:00-13:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt13:00-15:00
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja15:00-17:00
Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek17:00-19:00
Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja19:00-20:30
Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab20:30-22:30
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič22:30-00:00
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab00:00-01:00
Vrhunci 32. kola,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik01:00-03:00
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja03:00-05:00
Heidenheim - Mainz,
Nogomet - BundesligaKomentator: Žiga Ikič05:00-07:00
Köln - Freiburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik07:00-09:00
Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek09:00-11:00
Volendam - Ajax,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Cotič11:00-13:00
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja13:00-14:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt14:00-15:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt15:00-17:00
Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja17:00-19:00
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja19:00-20:25
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab20:25-22:15
Piotrcovia - Kobierzyce,
Rokomet - Poljska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman22:15-23:15
Vrhunci 32. kola,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik23:15-00:45
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič00:45-02:30
Union Berlin - Bochum,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek02:30-03:00
26. oddaja,
Nogomet - Ženski nogometni magazinKomentator: Marko Premrl03:00-05:00
Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - BundesligaKomentator: Klemen Verlič05:00-07:00
Heidenheim - Mainz,
Nogomet - BundesligaKomentator: Žiga Ikič07:00-09:00
Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek09:00-10:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt10:00-11:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt11:00-13:00
Union Berlin - Bochum,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek13:00-15:00
PSV - Sparta Rotterdam,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Cotič15:00-17:00
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja17:00-19:00
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič19:00-20:30
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič20:30-21:00
5. oddaja,
Motokros - MXGP MagazinKomentator: Gregor Žvab21:00-23:00
Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja23:00-00:30
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab00:30-02:30
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja02:30-03:00
29. oddaja,
Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl03:00-05:00
Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - BundesligaKomentator: Klemen Verlič05:00-07:00
Union Berlin - Bochum,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek07:00-08:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt08:00-09:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt09:00-11:00
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja11:00-11:30
33. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl11:30-13:00
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič13:00-15:00
Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja15:00-17:00
Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek17:00-18:25
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab18:25-20:30
Magdeburg - Greuther Fürth,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Rene Vidmar20:30-22:30
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič22:30-00:30
Augsburg - Stuttgart,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja00:30-02:30
Paderborn - Hamburger SV,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Uroš Puš02:30-03:00
37. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič03:00-05:00
Feyenoord - Zwolle,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič05:00-05:30
29. oddaja,
Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl05:30-07:00
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Klemen Verlič07:00-09:00
PSV - Sparta Rotterdam,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Cotič09:00-11:00
Augsburg - Stuttgart,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja11:00-12:55
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič12:55-15:00
Schalke - Hansa Rostock,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Uroš Puš15:00-15:25
37. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič15:25-17:30
Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Uroš Puš17:30-18:25
Spa-Francorchamps, vrhunci,
Avtomobilizem - Hankook 24H Series 2024Komentator: Gregor Žvab18:25-20:25
Mainz - Borussia Dortmund,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja20:25-22:30
Holstein Kiel - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja22:30-00:30
Maribor - Olimpija,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič00:30-02:30
Leipzig - Werder Bremen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek02:30-03:00
19. oddaja,
Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Marko Premrl03:00-05:00
Freiburg - Heidenheim,
Nogomet - BundesligaKomentator: Rene Vidmar05:00-07:00
Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Uroš Puš07:00-09:00
Leipzig - Werder Bremen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek09:00-11:00
Maribor - Olimpija,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič11:00-11:30
Boj za obstanek, tretji del,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja11:30-13:25
Mainz - Borussia Dortmund,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja13:25-15:25
St. Pauli - Osnabrück,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Luka Cotič15:25-17:25
Darmstadt - Hoffenheim,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek17:25-19:30
Bayern München - Wolfsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja19:30-20:30
VN Galicije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt20:30-21:30
VN Galicije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt21:30-23:30
Bochum - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja23:30-01:30
Ajax - Almere City,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš01:30-02:30
VN Galicije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt02:30-03:30
VN Galicije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt03:30-04:30
Vrhunci,
Kolesarstvo - Tour of TurkeyKomentator: Luka Potočnik04:30-05:00
34. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl05:00-07:00
Freiburg - Heidenheim,
Nogomet - BundesligaKomentator: Rene Vidmar07:00-09:00
Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Uroš Puš09:00-10:00
VN Galicije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt10:00-11:00
VN Galicije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt11:00-13:00
Bayern München - Wolfsburg,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja13:00-15:00
Bochum - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja15:00-17:00
Mainz - Borussia Dortmund,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja17:00-18:00
VN Galicije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt18:00-19:00
VN Galicije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt19:00-21:00
Leipzig - Werder Bremen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek21:00-23:00
Maribor - Olimpija,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Luka Cotič23:00-00:00
Vrhunci 33. kola,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Cotič