single
[2]
182324

Izžrebana polfinalna para zaključnega turnirja lige narodov

Avtor: Blaž Magdič
25. 1. 2023, 18.54

Evropska nogometna zveza Uefa je na svojem sedežu v Nyonu izžrebala polfinalna para zaključnega turnirja lige narodov. Gostiteljica turnirja Nizozemska bo v polfinalu igrala proti Hrvaški, drugi polfinalni par pa sestavljata Španija in Italija.

Tekme bodo v Rotterdamu in Enchedeju. Zaključni turnir, na katerem nastopajo zmagovalke skupin iz lige A, se bo s prvim polfinalom Nizozemske in Hrvaške začel 14. junija v Rotterdamu, drugi polfinale med Španijo in Italijo bo 15. junija v Enschedeju.

Tekma za tretje mesto in finale bosta 18. junija, prva v Enschedeju ob 15.00, druga pa v Rotterdamu. Ta se bo tako kot polfinalna obračuna začela ob 20.45.

Slovenija je v tej izvedbi lige narodov obstala v ligi B, kjer je v družbi Srbije, Norveške in Švedske zasedla tretje mesto v skupini 4.

 

Foto: Alex Nicodim via Guliver
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

MXGP dirka v Sloveniji? “Če sploh kdaj, potem je zdaj pravi trenutek” (VIDEO)...Več

2

Maribor v dveh minutah do popolnega preobrata, vijoličasti prekinili negativno serijo (VIDEO)...Več

3

Herlings: Tim je tisti, ki ga bodo morali premagati za naslov (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več

2

“Pancar bi lahko pri KTM-u nadomestil Herlingsa!” (VIDEO)...Več

3

Pirati varno do zaklada...Več