single
[2]
199110

PSG naj bi napad okrepil s francoskim napadalcem

Avtor: Urban Kolman
31. 7. 2023, 18.33

Po poročanju medijev je nogometaš Barcelone Ousmane Dembele tik pred selitvijo k francoskemu nogometnemu prvaku PSG. Kot danes poroča več medijev, med njimi tudi goal.com, naj bi se francoski reprezentant s pariškim klubom že dogovoril za petletno pogodbo.

Do prestopa naj bi prišlo še danes. Ozadje tega je klavzula v Dembelejevi pogodbi, ki se izteče konec meseca, kar naj bi PSG omogočilo, da odkupi napadalnega krilnega igralca in njegovo pogodbo z Barcelono, ki velja do leta 2024, za fiksno vsoto 50 milijonov evrov.

Šestindvajsetletnik, ki je s Francijo leta 2018 osvojil svetovni naslov, na zadnjem mundialu pa na zadnji stopnički klonil proti Argentini, se je Barceloni pridružil leta 2017 iz nemške Borussie Dortmund.

Vir: STA
Foto: Javier Vicencio / Eyepix Group / Avalon via Guliver Images

Zadnje video vsebine

1

MXGP dirka v Sloveniji? “Če sploh kdaj, potem je zdaj pravi trenutek” (VIDEO)...Več

2

Maribor v dveh minutah do popolnega preobrata, vijoličasti prekinili negativno serijo (VIDEO)...Več

3

Herlings: Tim je tisti, ki ga bodo morali premagati za naslov (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več

2

“Pancar bi lahko pri KTM-u nadomestil Herlingsa!” (VIDEO)...Več

3

Pirati varno do zaklada...Več