Karničnik: Delo sta nam olajšala dva hitra zadetka, po prvencu so občutki res dobri
Ob visoki zmagi Slovenije na gostovanju pri San Marinu s 4:0 se je s solidno predstavo in predvsem prvim golom v izbrani vrsti izkazal Žan Karničnik.
VIDEO: Pogovor z Žanom Karničnikom po tekmi s San Marinom
Foto: Šport TV
Video: Šport TV
SORODNE NOVICE
Spored
07:00
Union Berlin - St. Pauli,
Nogomet - Bundesliga
09:00
Werder Bremen - Borussia Dortmund,
Nogomet - Bundesliga
11:00
Utrecht - Twente,
Nogomet - Eredivisie
13:00
Francija - Slovenija,
Nogomet - Kvalifikacije za U21 EP 2025
15:00
Slovenija - Ukrajina,
Hokej na ledu - Kvalifikacije za OI
17:15
PRVIČ
Val Vibrata, vrhunci,
Avtomobilizem - FIA Karting European Championship
17:45
PRVIČ
Vrhunci, 4. oddaja,
Gorski teki - Golden Trail World Series
18:10
V ŽIVO
Pick Szeged - Tatabanya,
Rokomet - Madžarska liga, moški
20:00
PRVIČ
8. oddaja,
Avtomobilizem - FIA Pure Motorsport
20:30
PRVIČ
8. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
21:00
PRVIČ
Vrhunci, 2. oddaja,
Motokros - FIM E-XPLORER World Cup 2024
21:30
PRVIČ
36. oddaja,
Ekstremni športi - World of Free Sports
22:00
PRVIČ
Vrhunci,
Ekstremni športi - UK Challenge
23:00
Olimpija - Mura,
Nogomet - Prva liga Telemach
01:00
Stuttgart - Mainz,
Nogomet - Bundesliga
03:00
Heidenheim - Augsburg,
Nogomet - Bundesliga
TRENUTNO SE PREDVAJA
05:00
Utrecht - Twente,
Nogomet - Eredivisie
sledi
07:00
Eintracht Frankfurt - Hoffenheim,
Nogomet - Bundesliga
09:00
Stuttgart - Mainz,
Nogomet - Bundesliga
11:00
Vrhunci,
Ekstremni športi - UK Challenge
12:00
V ŽIVO
VN Turčije, 1. dirka,
Motokros - MX2
13:00
V ŽIVO
VN Turčije, 1. dirka,
Motokros - MXGP
14:00
V ŽIVO
Studio,
3, 4, Šport!
15:00
V ŽIVO
VN Turčije, 2. dirka,
Motokros - MX2
16:00
V ŽIVO
VN Turčije, 2. dirka,
Motokros - MXGP
17:00
Olimpija - Mura,
Nogomet - Prva liga Telemach
19:00
Bayer Leverkusen - Leipzig,
Nogomet - Bundesliga
21:00
Francija - Slovenija,
Nogomet - Kvalifikacije za U21 EP 2025
23:00
Bayern München - Freiburg,
Nogomet - Bundesliga
01:00
Werder Bremen - Borussia Dortmund,
Nogomet - Bundesliga
03:00
Union Berlin - St. Pauli,
Nogomet - Bundesliga
05:00
Eredivisie: PSV - Go Ahead Eagles,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Stuttgart - Mainz,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Hoffenheim,
Nogomet
11:00
Kvalifikacije za OI: Slovenija - Ukrajina,
Hokej na ledu
13:00
MX2: VN Turčije, 1. dirka,
Motokros
14:00
MX2: VN Turčije, 2. dirka,
Motokros
15:00
World of Free Sports: 36. oddaja,
Ekstremni športi
15:30
Madžarska liga, moški: Pick Szeged - Tatabanya,
Rokomet
17:00
Kvalifikacije za U21 EP 2025: Francija - Slovenija,
Nogomet
19:00
Pure Action: 8. oddaja,
Ekstremni športi
19:30
Bundesliga magazin: 4. oddaja,
Nogomet
20:00
Bundesliga: Vrhunci 2. kola,
Nogomet
21:00
MXGP: VN Turčije, 1. dirka,
Motokros
22:00
MXGP: VN Turčije, 2. dirka,
Motokros
23:00
Bundesliga: Werder Bremen - Borussia Dortmund,
Nogomet
01:00
Bundesliga: Bayern München - Freiburg,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Heidenheim - Augsburg,
Nogomet
05:00
Eredivisie: Waalwijk - AZ Alkmaar,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Hoffenheim,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Bayern München - Freiburg,
Nogomet
11:00
Eredivisie: PSV - Go Ahead Eagles,
Nogomet
13:00
Kvalifikacije za OI: Slovenija - Ukrajina,
Hokej na ledu
15:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Leipzig,
Nogomet
17:00
Kvalifikacije za U21 EP 2025: Francija - Slovenija,
Nogomet
19:00
Madžarska liga, moški: Pick Szeged - Tatabanya,
Rokomet
20:30
PRVIČ
Futsal magazin: 1. oddaja,
Futsal
21:00
MXGP: VN Turčije, 1. dirka,
Motokros
22:00
MXGP: VN Turčije, 2. dirka,
Motokros
23:00
Prva liga Telemach: Olimpija - Mura,
Nogomet
01:00
Bundesliga: Stuttgart - Mainz,
Nogomet
03:00
MX2: VN Turčije, 1. dirka,
Motokros
04:00
MX2: VN Turčije, 2. dirka,
Motokros
05:00
Eredivisie: Utrecht - Twente,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Hoffenheim,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Bayern München - Freiburg,
Nogomet
11:00
Kvalifikacije za OI: Francija - Slovenija,
Hokej na ledu
13:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Leipzig,
Nogomet
15:00
Bundesliga: Stuttgart - Mainz,
Nogomet
17:00
Prva liga Telemach: Olimpija - Mura,
Nogomet
18:55
V ŽIVO
Madžarska liga, ženske: Mosonmagyarovar - FTC,
Rokomet
20:45
PRVIČ
MXGP Magazin: 18. oddaja,
Motokros
21:15
Idealna linija: 16. oddaja,
Avtomoto šport
21:30
UK Challenge: Vrhunci,
Ekstremni športi
22:30
Futsal magazin: 1. oddaja,
Futsal
23:00
Kvalifikacije za U21 EP 2025: Francija - Slovenija,
Nogomet
01:00
MX2: VN Turčije, 1. dirka,
Motokros
02:00
MX2: VN Turčije, 2. dirka,
Motokros
03:00
Bundesliga: Heidenheim - Augsburg,
Nogomet
07:00
Stuttgart - Mainz,
Nogomet - Bundesliga
09:00
PSV - Go Ahead Eagles,
Nogomet - Eredivisie
11:00
Francija - Slovenija,
Hokej na ledu - Kvalifikacije za OI
13:00
Werder Bremen - Borussia Dortmund,
Nogomet - Bundesliga
15:00
Bayern München - Freiburg,
Nogomet - Bundesliga
17:00
Olimpija - Mura,
Nogomet - Prva liga Telemach
19:00
Bayer Leverkusen - Leipzig,
Nogomet - Bundesliga
21:00
Francija - Slovenija,
Nogomet - Kvalifikacije za U21 EP 2025
23:00
DANES
Pick Szeged - Tatabanya,
Rokomet - Madžarska liga, moški
00:30
8. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
01:00
Waalwijk - AZ Alkmaar,
Nogomet - Eredivisie
03:00
Eintracht Frankfurt - Hoffenheim,
Nogomet - Bundesliga
TRENUTNO SE PREDVAJA
05:00
Union Berlin - St. Pauli,
Nogomet - Bundesliga
sledi
07:00
Heidenheim - Augsburg,
Nogomet - Bundesliga
09:00
Utrecht - Twente,
Nogomet - Eredivisie
11:00
Stuttgart - Mainz,
Nogomet - Bundesliga
13:00
Bayern München - Freiburg,
Nogomet - Bundesliga
15:00
Slovenija - Ukrajina,
Hokej na ledu - Kvalifikacije za OI
17:00
Francija - Slovenija,
Nogomet - Kvalifikacije za U21 EP 2025
19:00
DANES
VN Turčije, 1. dirka,
Motokros - MX2
20:00
DANES
VN Turčije, 2. dirka,
Motokros - MX2
21:00
DANES
VN Turčije, 1. dirka,
Motokros - MXGP
22:00
DANES
VN Turčije, 2. dirka,
Motokros - MXGP
23:00
Olimpija - Mura,
Nogomet - Prva liga Telemach
01:00
Waalwijk - AZ Alkmaar,
Nogomet - Eredivisie
03:00
Werder Bremen - Borussia Dortmund,
Nogomet - Bundesliga
05:00
Bundesliga: Heidenheim - Augsburg,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Hoffenheim,
Nogomet
09:00
Eredivisie: PSV - Go Ahead Eagles,
Nogomet
11:00
Bundesliga: Werder Bremen - Borussia Dortmund,
Nogomet
13:00
Kvalifikacije za OI: Slovenija - Ukrajina,
Hokej na ledu
15:00
Prva liga Telemach: Olimpija - Mura,
Nogomet
17:00
MX2: VN Turčije, 1. dirka,
Motokros
18:00
MX2: VN Turčije, 2. dirka,
Motokros
19:00
MXGP: VN Turčije, 1. dirka,
Motokros
20:00
MXGP: VN Turčije, 2. dirka,
Motokros
21:00
Kvalifikacije za U21 EP 2025: Francija - Slovenija,
Nogomet
23:00
Bundesliga: Stuttgart - Mainz,
Nogomet
01:00
Eredivisie: Utrecht - Twente,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Union Berlin - St. Pauli,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Hoffenheim,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Heidenheim - Augsburg,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Stuttgart - Mainz,
Nogomet
11:00
Pure Action: 8. oddaja,
Ekstremni športi
11:30
Madžarska liga, moški: Pick Szeged - Tatabanya,
Rokomet
13:00
Prva liga Telemach: Olimpija - Mura,
Nogomet
15:00
Kvalifikacije za OI: Francija - Slovenija,
Hokej na ledu
17:00
MX2: VN Turčije, 1. dirka,
Motokros
18:00
MX2: VN Turčije, 2. dirka,
Motokros
19:00
MXGP: VN Turčije, 1. dirka,
Motokros
20:00
MXGP: VN Turčije, 2. dirka,
Motokros
21:00
Kvalifikacije za U21 EP 2025: Francija - Slovenija,
Nogomet
23:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Leipzig,
Nogomet
01:00
Eredivisie: PSV - Go Ahead Eagles,
Nogomet
03:00
Kvalifikacije za OI: Slovenija - Ukrajina,
Hokej na ledu
05:00
Bundesliga: Bayern München - Freiburg,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Werder Bremen - Borussia Dortmund,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Heidenheim - Augsburg,
Nogomet
11:00
Bundesliga: Stuttgart - Mainz,
Nogomet
13:00
Kvalifikacije za OI: Slovenija - Ukrajina,
Hokej na ledu
15:00
Prva liga Telemach: Olimpija - Mura,
Nogomet
17:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Leipzig,
Nogomet
19:00
Kvalifikacije za U21 EP 2025: Francija - Slovenija,
Nogomet
21:00
MXGP: VN Turčije, 1. dirka,
Motokros
22:00
MXGP: VN Turčije, 2. dirka,
Motokros
23:00
MX2: VN Turčije, 1. dirka,
Motokros
00:00
MX2: VN Turčije, 2. dirka,
Motokros
01:00
Eredivisie: Waalwijk - AZ Alkmaar,
Nogomet
03:00
Kvalifikacije za OI: Latvija - Slovenija,
Hokej na ledu
05:50
Elversberg - Darmstadt,
Nogomet - 2. Bundesliga
07:45
Francija - Slovenija,
Hokej na ledu - Kvalifikacije za OI
09:45
Fortuna Düsseldorf - Hannover,
Nogomet - 2. Bundesliga
11:35
Kaiserslautern - Hertha,
Nogomet - 2. Bundesliga
13:20
Waalwijk - AZ Alkmaar,
Nogomet - Eredivisie
15:15
Hamburger SV - Preußen Münster,
Nogomet - 2. Bundesliga
17:00
Schalke - Köln,
Nogomet - 2. Bundesliga
18:55
Slovenija - Ukrajina,
Hokej na ledu - Kvalifikacije za OI
21:05
DANES
Pick Szeged - Tatabanya,
Rokomet - Madžarska liga, moški
22:35
16. oddaja,
Avtomoto šport - Idealna linija
22:45
8. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
23:15
Latvija - Slovenija,
Hokej na ledu - Kvalifikacije za OI
01:35
Nürnberg - Magdeburg,
Nogomet - 2. Bundesliga
03:20
Utrecht - Twente,
Nogomet - Eredivisie
TRENUTNO SE PREDVAJA
05:20
Fortuna Düsseldorf - Hannover,
Nogomet - 2. Bundesliga
sledi
07:05
Latvija - Slovenija,
Hokej na ledu - Kvalifikacije za OI
09:25
Kaiserslautern - Hertha,
Nogomet - 2. Bundesliga
11:15
Slovenija - Ukrajina,
Hokej na ledu - Kvalifikacije za OI
13:25
PSV - Go Ahead Eagles,
Nogomet - Eredivisie
15:15
Schalke - Köln,
Nogomet - 2. Bundesliga
17:15
DANES
VN Turčije, 1. dirka,
Motokros - MXGP
18:15
DANES
VN Turčije, 2. dirka,
Motokros - MXGP
19:15
Francija - Slovenija,
Hokej na ledu - Kvalifikacije za OI
21:15
Utrecht - Twente,
Nogomet - Eredivisie
22:45
8. oddaja,
Avtomobilizem - FIA Pure Motorsport
23:20
DANES
VN Turčije, 1. dirka,
Motokros - MX2
00:15
VN Turčije, 2. dirka,
Motokros - MX2
01:15
Hamburger SV - Preußen Münster,
Nogomet - 2. Bundesliga
03:00
Waalwijk - AZ Alkmaar,
Nogomet - Eredivisie
05:00
2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Hannover,
Nogomet
06:45
Kvalifikacije za OI: Latvija - Francija,
Hokej na ledu
08:45
FIA Karting European Championship: Val Vibrata, vrhunci,
Avtomobilizem
09:15
2. Bundesliga: Schalke - Köln,
Nogomet
11:00
MX2: VN Turčije, 1. dirka,
Motokros
12:00
MX2: VN Turčije, 2. dirka,
Motokros
13:00
Eredivisie: Utrecht - Twente,
Nogomet
14:45
Pure Action: 8. oddaja,
Ekstremni športi
15:15
Kvalifikacije za OI: Francija - Slovenija,
Hokej na ledu
17:15
2. Bundesliga: Kaiserslautern - Hertha,
Nogomet
19:00
Kvalifikacije za OI: Slovenija - Ukrajina,
Hokej na ledu
21:00
Madžarska liga, moški: Pick Szeged - Tatabanya,
Rokomet
22:30
Idealna linija: 16. oddaja,
Avtomoto šport
22:45
FIM E-XPLORER World Cup 2024: Vrhunci, 2. oddaja,
Motokros
23:15
MXGP: VN Turčije, 1. dirka,
Motokros
00:15
MXGP: VN Turčije, 2. dirka,
Motokros
01:15
2. Bundesliga: Hamburger SV - Preußen Münster,
Nogomet
03:00
Eredivisie: Waalwijk - AZ Alkmaar,
Nogomet
05:00
2. Bundesliga: Kaiserslautern - Hertha,
Nogomet
06:45
Kvalifikacije za OI: Francija - Slovenija,
Hokej na ledu
08:45
Bundesliga magazin: 4. oddaja,
Nogomet
09:15
2. Bundesliga: Hamburger SV - Preußen Münster,
Nogomet
11:00
Kvalifikacije za OI: Latvija - Slovenija,
Hokej na ledu
13:00
Eredivisie: Utrecht - Twente,
Nogomet
14:45
MX2: VN Turčije, 1. dirka,
Motokros
15:45
MX2: VN Turčije, 2. dirka,
Motokros
16:45
Golden Trail World Series: Vrhunci, 4. oddaja,
Gorski teki
17:15
2. Bundesliga: Schalke - Köln,
Nogomet
19:00
Kvalifikacije za OI: Slovenija - Ukrajina,
Hokej na ledu
21:00
Eredivisie: Waalwijk - AZ Alkmaar,
Nogomet
22:45
FIA Karting European Championship: Val Vibrata, vrhunci,
Avtomobilizem
23:15
MXGP: VN Turčije, 1. dirka,
Motokros
00:15
MXGP: VN Turčije, 2. dirka,
Motokros
01:15
Kvalifikacije za U21 EP 2025: Francija - Slovenija,
Nogomet
03:00
Eredivisie: PSV - Go Ahead Eagles,
Nogomet
05:00
2. Bundesliga: Elversberg - Darmstadt,
Nogomet
06:45
2. Bundesliga: Hamburger SV - Preußen Münster,
Nogomet
08:45
FIA Pure Motorsport: 8. oddaja,
Avtomobilizem
09:15
2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Hannover,
Nogomet
11:00
Kvalifikacije za U21 EP 2025: Francija - Slovenija,
Nogomet
13:00
Eredivisie: Waalwijk - AZ Alkmaar,
Nogomet
15:00
MX2: VN Turčije, 1. dirka,
Motokros
16:00
MX2: VN Turčije, 2. dirka,
Motokros
17:00
MXGP: VN Turčije, 1. dirka,
Motokros
18:00
MXGP: VN Turčije, 2. dirka,
Motokros
19:00
Kvalifikacije za OI: Latvija - Slovenija,
Hokej na ledu
21:00
Madžarska liga, ženske: Mosonmagyarovar - FTC,
Rokomet
22:30
Idealna linija: 16. oddaja,
Avtomoto šport
22:45
Pure Action: 8. oddaja,
Ekstremni športi
23:15
Kvalifikacije za OI: Francija - Slovenija,
Hokej na ledu
01:15
2. Bundesliga: Schalke - Köln,
Nogomet
03:00
Eredivisie: Utrecht - Twente,
Nogomet