[3194]
204367

PLT: Vijoličasti le končali negativno serijo, delitev točk na derbiju v Stožicah

27. 9. 2023, 10.02

Po petih zaporednih tekmah brez zmage in treh zaporednih porazih so se nogometaši Maribora le vrniti na zmagovita pota. V četrtek popoldne so v Ljudskem vrtu premagali Radomlje, čeprav so ob polčasu zaostajali z 1:0. Varovanci Damirja Krznarja so silovito vstopili v drugi polčas in s tremi goli v šestnajstih minutah odločili vprašanje zmagovalca. Na večernem derbiju v Stožicah so Koprčani sredi prvega polčasa prišli do vodstva, ki so ga držali vse do 82. minute, ko je Zmajem točko zagotovil Rui Pedro.