[3194]
207400

Mariborski šok po dveh sekundah, Rogaška zapravila priložnost za najhitrejši gol v zgodovini Prve lige Telemach (VIDEO)

29. 10. 2023, 07.47

Po porazu v Ljubljani pri Bravu so se nogometaši Maribora v sobotnem večeru vrnili na zmagovalne tirnice, a vijoličasti so za tri točke garali do zadnje minute.

V Ljudskem vrtu je gostovala kompaktna Rogaška, ki je držala rezultat 1:1 vse do 91. minute, a varovanci Oskarja Drobneta so v zaključku tekme vnovič popustili in ostali brez točk.

Nekdanji prvaki so vpisali zmago, čeprav niso blesteli. Že po nekaj sekundah bi lahko bili kaznovani za padec koncentracije, Šoštarič Karič je naredil veliko napako, a Gradišar ni uspel kaznovati njegove nezbranosti.

Član Rogaške je zapravil krasno priložnost za najhitrejši zadetek v zgodovini slovenskega nogometnega prvenstva.

Foto in Video: Šport TV