[2]
216479

Dvoboj velikanov prekinil “dež” teniških žogic, trener rotil navijače naj odnehajo (VIDEO)

4. 2. 2024, 12.46

V sobotnem večeru smo na naši televiziji pospremili derbi dveh nekdanjih velikanov nemškega nogometa, ki sta v zadnjih letih zapadla v precejšnje rezultatske težave, ki so privedle do izpada v 2. Bundesligo.

Na olimpijskem stadionu v Berlinu je Hertha gostila Hamburger SV in klonila z 2:1, gostje pa so s tremi točkami zadržali visoko drugo mesto in nadaljujejo z ohranjanjem upov o vrnitvi med elito.

Tekma je bila sicer maratonska, saj jo je glavni sodnik v drugem polčasu prekinil za 30 minut, razlog pa za nogometne razmere zelo neobičajen.

Domači navijači so na zelenico zmetali nekaj sto teniških žogic, prenehali niso niti po posredovanju varnostne službe. Pred pristaše Herthe je stopil celo trener Pal Dardai, ki je modro-bele podpornike rotil, naj prenehajo s čudno “folkloro”.

Foto in Video: Šport TV

1

Šimundža po zmagi nad Koprom: Pokazali smo veliko ambicij, a lahko bi bili še boljši (VIDEO)...Več

2

Bogatinov po porazu z Mariborom: Na koncu so odločale malenkosti, bili smo premalo zbrani (VIDEO)...Več