single
[6]
226566

Mirković iz Panvite v Maribor

Avtor: Aljaž Pirnat
23. 5. 2024, 13.23

Odbojkarji i-Vent Maribora so že začeli sestavljati ekipo za naslednjo sezono. Po odhodu reprezentanta Roka Bračka je bila njihova prioriteta poiskati zamenjavo na mestu sprejemalca, to pa so našli pri Panviti Pomgradu v Murski Soboti, od koder so pripeljali Srba Stefana Mirkovića.

“Sestavljamo konkurenčno ekipo, ki se bo borila za veh v vseh tekmovanjih. Po odhodu Bračka smo iskali sprejemalca, ki je agresiven in stabilen, našli smo ga v Mirkoviću. Je igralec, ki zna prevzeti odgovornost in bo naši ekipi dajal dodano vrednost ter pomagal, da izpolnimo zastavljene cilje,” je dejal Sebastijan Škorc, trener Mariborčanov, h katerim se je pred tem vrnil Miha Cafuta, pogodbo pa sta podaljšala Miha Fink in Timotej Vodušek.

Klub so po lanski sezoni poleg Bračka zapustili Žiga Kumer, Gregor Pernuš, Janž Janez Kržič, Connor McConell, Sani Adžović in Marin Novak.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Sešlar: “Fiorentino smo popolnoma nadigrali, če predstavo ponovimo v Italiji, lahko napredujemo” (VIDEO)...Več

2

Branilec Fiorentine Pongračić: “Naredili smo dober rezultat, a nič še ni odločeno, moramo ostati osredotočeni” (VIDEO)...Več

3

Matko: “Pokazali smo, da lahko igramo proti velikemu klubu, na povratni tekmi se nimamo česa bati” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

“Pancar bi lahko pri KTM-u nadomestil Herlingsa!” (VIDEO)...Več

2

Pirati varno do zaklada...Več

3

Riera: “Predstava je bila dobra, bili smo zvesti našemu načrtu, a na koncu je pomembna zmaga” (VIDEO)...Več