[3137,2]
238677

19. 10. 2024, 16.32

Bayer Leverkusen je v 7. krogu nemškega prvenstva doma gostil visokoleteči Eintracht Frankfurt. Orli so presenetljivo povedli že v 16. minuti, ko je enajstmetrovko izkoristil Omar Marmoush. Egipčan je dosegel že svoj deveti zadetek v prvenstvu. Lekarnarji so hitro odgovorili in srečanje izenačil v 25. minuti. Strelec je bil Robert Andrich. Tekma se je končala z zmago Leverkusna.

Izenačujoči gol Leverkusna je spomnil na Barcelono pod vodstvom Pepa Guardiole. Akcijo je začel branilec Jonathan Tah. Na koncu sta jo z dvojno podajo končala Andrich in Martin Terrier.

Lekarnarji so v drugem polčasu uprizorili preobrat in z 2:1 slavili po zadetku Victorja Bonifacea.

Video, foto: Šport TV

1

2

Bavarci na krilih Kana do prepričljive zmage, Stuttgart brez možnosti (VIDEO)...Več