[3137,2]
238689

Bavarci na krilih Kana do prepričljive zmage, Stuttgart brez možnosti (VIDEO)

19. 10. 2024, 20.23

Bayern na derbiju sedmega kroga nemškega prvenstva gostil Stuttgart. Bavarci so doma s 4:0 prepričljivo premagali gostujočo ekipo. Junak tekme je bil Harry Kane, ki je dosegel tri gole. Zadnjega je dodal Kingsley Coman.

V prvem polčasu ni bilo zadetkov. Na začetku drugega je dvakrat v nekaj minutah zadel Harry Kane in s tem prekinil svoj niz brez zadetka. V 80. minuti je angleški napadalec dosegel še tretji gol in se veselil hat-tricka.

V 89. minuti se je med strelce vpisal tudi Kingsley Coman. Bayern je z zmago skočil na prvo mesto in ima po sedmih krogih 17 točk. Točkovno so z Bavarci izenačeni tudi biki Benjamina Šeška. Ekipi sta v prvenstvu še edini prav tako neporaženi.

1

2

Bavarci na krilih Kana do prepričljive zmage, Stuttgart brez možnosti (VIDEO)...Več