single
[2]
140552

Ali bo prva okrepitev Xavija na klopi Barcelone francoski reprezentant?

Avtor: Urban Kolman
29. 10. 2021, 18.10

Naslednik Ronalda Koemana na stolčku katalonskega velikana naj bi bila še ena legenda kluba Xavi Hernandez. Po poročanju katalonskega športnega časnika Sport, naj bi prva želja novega trenerja Barcelona bil krilni napadalec Bayerna in francoske reprezentance Kingsley Coman.

Bivši španski reprezentant je velik zagovornik igre posesti in sistema 4-3-3. Coman bi bil idealen za vlogo krilnega napadalca, saj gre za izjemno hitrega igralca, ki je odličen v igri 1 na 1, poleg tega lahko prodira v notranjost.

Francoski reprezentant ima pogodbo z Bayernom sklenjeno do leta 2023. Pogovori o podaljšanju naj bi se v zadnjem času ustavili, kar pomeni, da bi bavarski velikan moral otroka PSG-ja naslednje leto prodati ali pa bo Coman postal prosti igralec.

25-letnik je za Bayern v letošnji sezoni začel le eno tekmo, tako, da v bavarskem klubu ne igra pomembnejše vloge. Njegova alternativa za Barcelono naj bi bil Raheem Sterling.

Foto: FrankHoermann/SVEN SIMON/picture-alliance/dpa/AP Images via Guliver

Zadnje video vsebine

1

MXGP dirka v Sloveniji? “Če sploh kdaj, potem je zdaj pravi trenutek” (VIDEO)...Več

2

Maribor v dveh minutah do popolnega preobrata, vijoličasti prekinili negativno serijo (VIDEO)...Več

3

Herlings: Tim je tisti, ki ga bodo morali premagati za naslov (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več

2

“Pancar bi lahko pri KTM-u nadomestil Herlingsa!” (VIDEO)...Več

3

Pirati varno do zaklada...Več