[3137,2]
235858

Bayern razmontiral “novinca”: Kane do novega hat-tricka, do golov tudi Musiala in Olise (VIDEO)

14. 9. 2024, 20.28

Bayern je v tretjem krogu nemškega prvenstva gostoval pri novincu Holstein Kielu. Bavarci so svoji uvodni dve tekmi prvenstva dobili, medtem ko je Kiel obe izgubil. Trend se je nadaljeval tudi na tem srečanju. Bayern je slavil s 6:1. Bayern je v prvem polčasu povedel s 4:0. V drugem so povišali prednost. V zaključku srečanja so gol dosegle štorklje. Piko na i zmage Bavarcev je s tretjim zadetkom postavil Harry Kane.

Domača zasedba je katastrofalno odprla tekmo, saj je Musiala že v petnajsti sekundi dosegel vodilni zadetek. Nadaljeval se je slab uvod Kiela, saj je Bayern po dveh napakah prišel še do dveh golov. V zaključku prvega dela je Kane še drugič zatresel mrežo.

V drugem polčasu se je nadaljeval pritisk Bayerna in v 65. minuti je do prvega gola v dresu Bavarcev prišel francoski krilni igralec Olise. Kiel je prišel do častnega zadetka v 82. minuti. Strelec je bil Armin Gigović. Končni rezultat je s hat-trickom v podaljšku postavil Kane.

1

Galič za Šport TV: Skeptičen sem do investitorjev v Mariboru, vemo, kaj je bilo z Olimpijo! (VIDEO)...Več

2

Šimundža po zmagi nad Koprom: Pokazali smo veliko ambicij, a lahko bi bili še boljši (VIDEO)...Več

3

Bogatinov po porazu z Mariborom: Na koncu so odločale malenkosti, bili smo premalo zbrani (VIDEO)...Več

1

Gajser še ni vrgel puške v koruzo: Kljub izgubi rdeče številke se bom boril vse do konca...Več