single
[2]
80608

Bo Kolarov zapustil Romo in se vrnil v srbsko prestolnico?

Avtor: Blaž Magdič
30. 5. 2019, 09.43

V dneh, ko je nogometna sezona 2018/19 končana, mnogi mediji že špekulirajo o dogajanju na poletni tržnici. Italijanska sedma sila vse več pozornosti posveča srbskemu veteranu Aleksandru Kolarovu in njegovemu statusu pri Romi.

Bočni branilec ima pogodbo z rimskim kolektivom sklenjeno do junija prihodnje leto, novembra pa bo dopolnil štiriintrideset let, zato je njegova usoda precej neznana.

Po poročanju ugledne Gazzette dello Sport naj bi nekdanji član Lazia in Manchester Cityja resno razmišljal o povratku v domovino, kjer želi obleči dres ljubljene Crvene Zvezde. Kolarov se je kalil v nogometni akademiji “Zvezde”, toda za člansko moštvo nikdar ni zaigral, zato je še toliko bolj naklonjen selitvi na Marakano.

Morebitno prestopno bombo na srbski sceni je dodatno “podžgal” tudi direktor beograjskega kluba Zvezdan Terzić, ki je za TeleRadioStereo dejal: “Vrata za Kolarova bodo vedno odprta, moja velika želja je, da zaigra za klub njegove mladosti.”

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

MXGP dirka v Sloveniji? “Če sploh kdaj, potem je zdaj pravi trenutek” (VIDEO)...Več

2

Maribor v dveh minutah do popolnega preobrata, vijoličasti prekinili negativno serijo (VIDEO)...Več

3

Herlings: Tim je tisti, ki ga bodo morali premagati za naslov (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več

2

“Pancar bi lahko pri KTM-u nadomestil Herlingsa!” (VIDEO)...Več

3

Pirati varno do zaklada...Več