single
[3194]
247537

”Derbiji so vedno nekaj posebnega, čaka nas zahteven nasprotnik”

Avtor: Lamin Diallo
7. 2. 2025, 10.09

V soboto, 8. februarja, ob 15:00, se bo na stadionu Z'Dežele v Celju odvil težko pričakovani štajerski derbi med ekipama Celja in Maribora. Tekmo si boste lahko v živo ogledali na Šport TV 1.

Jan Repas v letošnji sezoni Prve lige Telemach izstopa kot eden ključnih igralcev Maribora. S sedmimi asistencami je med najboljšimi podajalci lige, kar priča o njegovi pomembni vlogi v napadalnih akcijah ekipe.

Vezist Maribora je pred derbijem poudaril pomen osredotočenosti in discipline: “Vemo, da nas čaka zahteven nasprotnik, zato moramo biti maksimalno pripravljeni in zbrani skozi celotno tekmo.”

Poleg tega je bil Repas izbran za igralca meseca septembra, kar dodatno potrjuje njegove odlične predstave na igrišču.

Pred sobotnim obračunom je Repas dodal: “Derbiji so vedno nekaj posebnega. Prinašajo dodaten naboj in motivacijo, zato se jih vsi igralci veselimo.”

Maribor v letošnji sezoni še ni uspel premagati Celjanov, zato bo tekma še toliko bolj napeta, Mariborčani in Celjani pa oboji potrebuje nujne točke v borbi za naslov.

Obe ekipi sta v dobri formi, kar obeta napet in kakovosten dvoboj. Ne zamudite prenosa na Šport TV 1!

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

MXGP dirka v Sloveniji? “Če sploh kdaj, potem je zdaj pravi trenutek” (VIDEO)...Več

2

Maribor v dveh minutah do popolnega preobrata, vijoličasti prekinili negativno serijo (VIDEO)...Več

3

Herlings: Tim je tisti, ki ga bodo morali premagati za naslov (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več

2

“Pancar bi lahko pri KTM-u nadomestil Herlingsa!” (VIDEO)...Več

3

Pirati varno do zaklada...Več