[2]
227381

EMF EURO: Gol Mihe Kostanjška v zadnji minuti prinesel Sloveniji zmago v uvodnem krogu (VIDEO)

1. 6. 2024, 23.40

Slovenska malonogometna reprezentanca je proti Črni gori slavila v uvodnem krogu evropskega prvenstva, ki te dni poteka v Sarajevu. Za zmago je poskrbel branilec Miha Kostanjšek, ki se je v zadnji minuti rednega dela lepo vključil v protinapad in žogo po lepi podaji s krila potisnil v prazno mrežo.

V uvodnem krogu EMF Eura 2024 sta nam Slovenija in Črna gora postregli s precej izenačenim srečanjem, v katerem sta obe zasedbi imeli precej zrelih priložnosti, ki pa so dolgo ostale neizkoriščene. Prvi polčas se je končal z nepopularnih 0:0 in dolgo je kazalo, da bo to tudi končni izid dvoboja. Nato pa je v zadnji minuti rednega dela udaril slovenski reprezentant Miha Kotanjšek, ki je poskrbel, da je naša izbrana vrsta turnir otvorila s tremi točkami.

Po prvem krogu v skupini A tako Slovenija zaseda drugo mesto, za Bosno in Hercegovino, ki je s 3:2 ugnala reprezentanco Albanije. Naslednja preizkušnja naše fante čaka že jutri, ko jim bodo ob 18.15 uri nasproti stali prav trenutno prvouvrščena Bosna in Hercegovina.

Foto & video: Šport TV