[3194]
234238

Kapun in Cvijanović: Olimpija in Maribor morata biti zadovoljna z remijem (VIDEO)

26. 8. 2024, 09.15

Prvi večni derbi nove nogometne sezone ni postregel z zmagovalcem. Na nedeljskem obračunu v Ljudskem vrtu sta se Maribor in Olimpija razšla z remijem 1:1.

Za Maribor je pred domačimi navijači v nedeljo uvodni zadetek v 26. minuti dosegel Žiga Repas, enajst minut pozneje pa je za goste rezultat poravnal Justas Lasickas. Obe moštvi sta imeli svoje priložnosti za zmago. Ljubljančani so na začetku dvoboja celo zapravili enajstmetrovko. Na koncu pa z remijem ni bila pretirano razočarana nobena stran.

Da je bila delitev točk še najbolj pravična sta se v našem studiu po tekmi strinjala nekdanja rivala Goran Cvijanović in Nik Kapun. Slednji je prav tako poudaril pomembnost tega, da se pri Olimpiji in Mariboru ni nihče poškodoval, saj obe mošti, tako kot Celje, že sredi tedna čaka odločilna tekma za uvrstitev v evropska tekmovanja.

Foto, video: Šport TV

1

Galič za Šport TV: Skeptičen sem do investitorjev v Mariboru, vemo, kaj je bilo z Olimpijo! (VIDEO)...Več

2

Šimundža po zmagi nad Koprom: Pokazali smo veliko ambicij, a lahko bi bili še boljši (VIDEO)...Več

3

Bogatinov po porazu z Mariborom: Na koncu so odločale malenkosti, bili smo premalo zbrani (VIDEO)...Več

1

Gajser še ni vrgel puške v koruzo: Kljub izgubi rdeče številke se bom boril vse do konca...Več