[3137]
239182

Kompany po bolečem porazu v Ligi prvakov: ”To ne bo vplivalo na nadaljevanje naše sezone”

Avtor: Lamin Diallo
25. 10. 2024, 10.51

Münchenski Bayern je v tretjem krogu Lige prvakov v gosteh visoko izgubil proti Barceloni. Gostitelji so Bavarce odpihnili s 4:1, to pa je bilo prvič po letu 2014, da je Bayern v rednem delu tekme Lige prvakov prejel 4 zadetke. Bavarci bodo imeli popravni izpit že v nedeljo, ko bodo gostovali pri Bochumu. Srečanje si boste lahko ogledali na Šport TV 1.

Bayern niz zmag proti Barceloni se je v sredo končal na boleč način, saj so gostitelji Bavarcev nasuli kar 4 zadetek. Poraz še toliko bolj bode, saj je Bayern na zadnjih 5 obračunih v vseh tekmovanjih slavil le enkrat. To je bil že drugi poraz Bavarcev v letošnji izvedbi Lige prvakov. Pred tem so klonili proti Aston Villi. Edini zadetek za Bavarce je proti barceloni dosegel Harry Kane.

”Izgubli smo in poraz je bil povsem jasen. Čas je, da nemudoma opravimo analizo. Sedli bomo, analizirali igro in nato krenili dalje. Po prvih 30 minutah sodeč, bi kljub njihovemu zadetku lahko trdil, da bomo zmagali. A z drugim in tretjim zadetkom se je igral povsem spremenila. Iz tega sem bomo nekaj naučili in napredovali. Ta poraz ne bo odločilen za to sezono. Podrobno si bomo pogledali naš padec forme med prvim in drugim polčasom in na tem delali, ” je po porazu dejal Vincent Kompany.

Bayernov naslednji obračun bo na sporedu v nedeljo, ko bo ob 15:25 gostoval pri Bochumu. Srečanje si boste lahko v živo ogledali na Šport TV 1!

1

Povratnik v Prvo ligo Telemach: ”Liga prihaja do izraza, to se pozna tudi v Evropi”...Več

2

Analiza Šport TV: Od Vidovška pa vse do Blanca že drugič v letošnji sezoni KL (VIDEO)...Več

3

Taktična lekcija Sancheza: Olimpija je tekmo s tremi branilci odigrala brezhibno (VIDEO)...Več