[3194]
218786

Krznar pred gostovanjem v prestolnici: Vse je v naših nogah, ne bojimo se (VIDEO)

Avtor: Lamin Diallo
26. 2. 2024, 09.35

Damir Krznar je proti Domžalam na klopi Celja doživel svoj drugi prvoligaški poraz, odkar je prevzel Grofe. V soboto ga v Stožicah čaka ena težjih preizkušenj, saj v aktualni sezoni proti Olimpiji še ni slavil.

Krznar je po porazu z Domžalami dejal: ”Domžale so bile spretnejše in srečnejše. V prvem polčasu bi morali realizirati priložnosti, ki smo si jih ustvarili. Nato smo v drugem polčasu začeli igrati nervozno in Domžale so to izkoristil. Zgodila se je zelo neobičajna stvar, gol smo prejeli iz prekinitve, v čemer smo po navadi zelo močni. Sedaj moramo nadaljevati in se vrniti tja, kjer smo bili pred srečanjem z Domžalami. Za nami je slabši teden, a že v soboto lahko stvari popravimo.”

”Prvih 15 minut drugega polčasa je odločilo tekmo. Proti Olimpiji bomo morali v Stožicah pokažati več, zagotovo gremo na zmago, ” je pred sobotnim obračunom z Olimpijo dejal branilec Celja in slovenski reprezentant David Zec.

Srečanjem med Olimpijo in Celjem si boste lahko ogledali v soboto ob 15:00 samo na Šport TV 1. Pričetek studia ob 14:15!

1

Galič za Šport TV: Skeptičen sem do investitorjev v Mariboru, vemo, kaj je bilo z Olimpijo! (VIDEO)...Več

2

Šimundža po zmagi nad Koprom: Pokazali smo veliko ambicij, a lahko bi bili še boljši (VIDEO)...Več

3

Bogatinov po porazu z Mariborom: Na koncu so odločale malenkosti, bili smo premalo zbrani (VIDEO)...Več

1

Gajser še ni vrgel puške v koruzo: Kljub izgubi rdeče številke se bom boril vse do konca...Več