[3194]
238770

Milec: “Za nami so turbulentni dnevi, zato smo še bolj veseli zaslužene zmage” (VIDEO)

20. 10. 2024, 18.14

Nogometaši Maribora so zmagovalci derbija dvanajstega kroga Prve lige Telemach. V Šiški so z 1:0 premagali Bravo.

Nove tri osvojene točke so za Maribor na prvenstveni lestvici zelo pomembne. Hkrati pa so bile tudi stežka prigarane. Mož odločitve je bil tokrat El Arabi Hilal Soudani, ki je v drugem polčasu vstopil s klopi in v 84. minuti dosegel edini zadetek tekme. Ta je bila zahtevna za oba kluba. Predvsem za Maribor, za katerim so pestri dnevi po menjavi trenerja. Na klopi vijolic se je prvič predstavil Boštjan Cesar. O njegovem prihodu in zgodnjem začetku medsebojnega sodelovanja pa je po zmagi nad Bravom za našo televizijo spregovoril kapetan moštva Martin Milec.

Foto, video: Šport TV

1

2

Bavarci na krilih Kana do prepričljive zmage, Stuttgart brez možnosti (VIDEO)...Več