[2,3194]
210550

PLT: Derbi v Ljudskem vrtu suvereno Mariboru, dve sobotni tekmi prestavljeni

2. 12. 2023, 13.54

Sedemnajsti krog Prve lige Telemach je prinesel drugi večni derbi sezone. Vijolični so pred domačimi navijači prekinili niz brez zmage, ki je trajal dve tekmi. Ključen je bil odličen začetek, po prvih šestih minutah je Maribor vodil z 2:0. Dve srečanji kroga sta bili odpovedani, Domžale so premagale Radomlje, medtem ko je bil Bravo boljši od Mure.

Uvodni obračun sobotnega sporeda med Rogaško in Aluminijem je bil odpovedan. Na domžalskem derbiju so Domžale s 3:0 premagale Radomlje. Kasneje se je začela tekma med Celjem in Koprom, a zaradi sneženja je bilo srečanje prekinjeno po tridesetih minutah.

Prva nedeljska tekma je bila na sporedu v Ljubljani. Bravo je pričakal Muro in jo premagal z 2:0.

1

Galič za Šport TV: Skeptičen sem do investitorjev v Mariboru, vemo, kaj je bilo z Olimpijo! (VIDEO)...Več

2

Šimundža po zmagi nad Koprom: Pokazali smo veliko ambicij, a lahko bi bili še boljši (VIDEO)...Več

3

Bogatinov po porazu z Mariborom: Na koncu so odločale malenkosti, bili smo premalo zbrani (VIDEO)...Več

1

Gajser še ni vrgel puške v koruzo: Kljub izgubi rdeče številke se bom boril vse do konca...Več