234627

“Raul Florucz bo še naprej igral za Olimpijo!” (VIDEO)

Avtor: Luka Cotič
30. 8. 2024, 13.03

Sinoči je navijaška vojska Olimpije prejela fantastično novico, ljubljanski klub se je drugič zapovrstjo uvrstil v Konferenčno ligo, potem ko je v Stožicah s petardo v mreži odpravil hrvaškega podprvaka z Reke. Danes je sledila še ena dobra novica iz kluba...

Raul Alexander Florucz je bil na včerajšnji tekmi strelec vodilnega zadetka za Olimpijo že v drugi minuti dvoboja. Hitrejši gol za zeleno-bele je v Evropi dosegel le sedanji trener naslednje nasprotnice Olimpije Mure Tonči Žlogar, ki je pred več kot 20 leti proti Brondbyju zadel že v prvi minuti.

Avstrijski državljan romunskega porekla je že nekaj časa v izjemni formi. Igra tako dobro, da je postal tarča precej bogatejših klubov od Olimpije. Govorilo se je celo, da bo povratna tekma z Rijeko njegova zadnja za ljubljanski klub, a temu vendarle ne bo tako. Raul Florucz ostaja član Olimpije.

“Ni bila zadnja tekma Raula Florucza za Olimpijo. Po včerajšnji tekmi smo danes zjutraj zavrnili uradno ponudbo zanj, tako da bo Raul Florucz še naprej igral evropske in prvenstvene tekme za Olimpijo,” nam je danes potrdil športni direktor v Zmajevem gnezdu Goran Boromisa.

Olimpijo boste lahko na Šport TV 1 spremljali že v nedeljo zvečer, ko bomo prenašali njen dvoboj sedmega kroga Prve lige Telemach z Muro. Studijski program iz Stožic se bo začel ob 19:30, tekma ob 20:15, ko ste vabljeni v našo družbo.

1

Galič za Šport TV: Skeptičen sem do investitorjev v Mariboru, vemo, kaj je bilo z Olimpijo! (VIDEO)...Več

2

Šimundža po zmagi nad Koprom: Pokazali smo veliko ambicij, a lahko bi bili še boljši (VIDEO)...Več

3

Bogatinov po porazu z Mariborom: Na koncu so odločale malenkosti, bili smo premalo zbrani (VIDEO)...Več

1

Gajser še ni vrgel puške v koruzo: Kljub izgubi rdeče številke se bom boril vse do konca...Več