[2]
227474

Avtor: Lamin Diallo
2. 6. 2024, 18.58

Slovenija je na drugem obračunu skupinskega dela evropskega prvenstva v malem nogometu z 0:5 izgubila proti Bosni in Hercegovini. Varovanci selektorja Mitrovića bodo vstopnico za izločilne boje iskali v torek proti reprezentanci Albanije. Srečanje bo v prenosu na Šport TV 1.

Slovenija je prve tri zadetke prejela že v prvih desetih minutah, ko so zadeli Edin Murga, Srđan Stanić in Senijad Ibričić. Slovenija je imela v prvem delu najlepšo priložnost v 20. minuti, ko je Domen Potočnik že preigral vratarja Adisa Nurkovića, a je slednji nato ubranil njegov poizkus.

V drugem delu je Slovenija nadaljevala z ogrožanjem vrat gostiteljev turnirja, a varovanci selektorja Mitrovića niso bili dovolj učinkoviti. Kmalu po začetku drugega dela je Bosna in Hercegovina izkoristila slabo izveden prosti strel Slovenije in iz protinapada povišala svoje vodstvo na 4:0. Peti in zadnji zadetek je proti Sloveniji pred koncem srečanja dosegel bivši dolgoletni član sarajevskega Željezničarja Samir Bekrić.

Slovenija ima po dveh odigranih srečanjih v skupini A tri točke, nocoj pa bo odigran še drugi obračun skupine, ko se bosta ob 21:55 na Šport TV 1 pomerila Črna gora in Albanija. Obe moštvi sta še brez točk, Slovenija pa bo zadnji skupinski obračun odigrala v torek, ko se bo pomerila z izbrano vrsto Albanije.

Slovenija – Albanija, v torek ob 10:25 na Šport TV 1.

1

Angleži ogorčeni, po tekmi leteli kozarci (VIDEO)...Več

2

Luka Magic je nazaj: Dončić znova skupaj s slovensko reprezentanco (VIDEO)...Več

3

1

Sijajen uvod EURA za Slovenijo: Četa Matjaža Keka odščipnila točki favorizirani Danski...Več

2

Šeško tik pred podpisom nove pogodbe...Več

3

Bundesliga ponudila nov čudež: Po porazu s tremi, do zmage s štirimi goli za obstanek v ligi! (VIDEO)...Več