[3137,2]
237034

28. 9. 2024, 15.59

RB Leipzig je v novem krogu Bundeslige gostil Augsburg. Biki so tekmo odprli na odličen način, saj je Benjamin Šeško po petnajstih minutah igre dosegel že dva zadetka. V nadaljevanju se je izkazal tudi vratar bikov Peter Gulacsi, ki je ubranil enajstmetrovko. Srečanje se je končalo z izidom 4:0. V drugem polčasu sta se med strelce vpisala še Lois Openda in Xavi Simons.

Pri prvem golu se je slovenski napadalec odločil za strel iz razdalje in premagal nasprotnega vratarja. Drugi zadetek je prišel po visoko odvzeti žogi in lepem predložku Davida Rauma.

V drugem polčasu sta zadetka dodala še Openda in Simons. Pri golu Nizozemca je podajo vpisal Šeško.

1

Ne bi verjeli, če ne bi videli! Švedski vratar branil nemogoče (VIDEO)...Več

2

NAPOVED TEDNA: Nekdanji serijski prvak proti aktualnemu, Gajser še ni rekel zadnje, Domžalčani v iskanju prve zmage proti Mariboru (VIDEO)...Več