[3194]
207451

Vugdalić v analizi: “Maribor dobil tudi Iličića, a mora popraviti psihološko pripravo” (VIDEO)

29. 10. 2023, 12.41

Dve domači zmagi in poraz v Ljubljani pri Bravu. To je bera prvih treh tekem v drugem obdobju Anteja Šimundže na klopi Maribora.

Nekdanji strateg Mure in Ludogorca je s svojimi varovanci v soboto zvečer težje od pričakovanj prišel do točk proti zadnji Rogaški, ki je v Ljudskem vrtu držala remi vse do sodniškega dodatka, ko je za zmago z 2:1 zadel Castro.

Dobra novica za vijoličaste je zagotovo minutaža Josipa Iličića, ki je igral kar 93. minut, njegovo angažiranost pa je posebej pohvalil tudi Šimundža.

Pomembnost enega najboljših slovenskih nogometašev zadnjega desetletja za tabor Mariborčanov je v analizi po tekmi izpostavil tudi naš strokovni sodelavec Muamer Vugdalić.